Strona portale internetowe.

Portale internetowe

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji własnych projektów możemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

Portal internetowy to jeden z rodzajów serwisu internetowego (informacyjnego) , dzięki któremu użytkownicy mają dostęp do wielu nowych informacji z różnych dziedzin. Specjalistyczne portale internetowe dedykowane są poszczególnym segmentom rynku lub też odpowiedniemu zakresowi funkcjonalności.

Nasza agencja specjalizuje się w budowie portali branżowych- dedykowanych danemu rynkowi ( np. nieruchomości, motoryzacja, itp. ) oraz funkcjonalnościami związanymi z obsługa ogłoszeń i ofert sprzedaży ( np. marketplaces )

Portale internetowe wyposażone są w mechanizmy wyszukiwania informacji, plików, stron WWW.Projektujemy

Mamy za sobą wiele realizacji portali ogłoszeniowych, platform sprzedażowych oraz platform hostingowych. Dlatego już na etapie projektowania jesteśmy w stanie przewidzieć i uwzględnić te procesy i funkcjonalności, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania projektu w „dorosłym życiu”

Tworzymy

Tworzymy rozwiązania które sprawdzają się w „życiu”. Jako praktycy, jesteśmy świadomi jak wielu inwestorów „przepaliło budżet” i nigdy nie odzyskało swoich środków z inwestycji w projekty internetowe. Dlatego nasze produkcje się idealnie zarówno w płaszczyźnie funkcjonalnej, jak i wizualnej.

Zarządzamy.

Najprawdopodobniej jako jedna z niewielu firm, proponujemy usługę zarządzania projektem w modelu outsourcingi, do momentu aż Twój zespół nie będzie gotów do przejęcie projektu.

Myślisz o nowym projekcie, masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jesteśmy gotowi do działania!

Wypełnij formularz, odpowiemy w ciągu 48h.

Możesz też zadzwonić (pon. – pt. 8.00-16.00):

Piotr Lisiecki, Doradca Klienta:

+48 784 098 005